Kullanım Koşulları

Web sitemize hoşgeldiniz. Bu web sitesine göz atmaya ve kullanmaya devam ederseniz, gizlilik politikamızla birlikte bu web sitesiyle ilgili olarak [işletme adı]’nın sizinle olan ilişkisini yöneten aşağıdaki kullanım şart ve koşullarına uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu hüküm ve koşulların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, lütfen web sitemizi kullanmayın.

‘[İşletme adı]’ veya ‘biz’ veya ‘biz’ terimi, kayıtlı ofisi [adres] olan web sitesinin sahibini ifade eder. Şirket sicil numaramız [şirket sicil numarası ve tescil yeri]’dir. ‘Siz’ terimi, web sitemizin kullanıcısını veya görüntüleyicisini ifade eder.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir:

  • Bu web sitesinin sayfalarının içeriği sadece genel bilgi ve kullanımınız içindir. Haber verilmeksizin değiştirilebilir.
  • Bu web tarama tercihlerini izlemek için çerezleri kullanır. Çerezlerin kullanılmasına izin verirseniz, aşağıdaki kişisel bilgiler
    üçüncü taraflarca kullanılmak üzere tarafımızca saklanabilir: [bilgi listesini girin].
  • Ne biz ne de herhangi bir üçüncü şahıs, bu web sitesinde bulunan veya belirli bir amaç için sunulan bilgi ve materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir garanti veya garanti vermemektedir. Bu tür bilgi ve materyallerin yanlışlıklar veya hatalar içerebileceğini kabul etmektesiniz ve bu tür yanlışlıklar veya hatalar için yasaların izin verdiği azami ölçüde sorumluluk kabul etmiyoruz.
  • Bu web sitesindeki herhangi bir bilgi veya materyali kullanımınızın riski tamamen size aittir ve bundan sorumlu olmayacağız. Bu web sitesi aracılığıyla sunulan herhangi bir ürün, hizmet veya bilginin özel gereksinimlerinizi karşılamasını sağlamak sizin sorumluluğunuzda olacaktır.
  • Bu web sitesi, bize ait olan veya bize lisanslı olan materyalleri içermektedir. Bu malzeme, tasarım, düzen, görünüm, görünüm ve grafikleri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu hüküm ve koşulların bir parçasını oluşturan telif hakkı bildirimine uygun olarak dışında çoğaltılması yasaktır.
  • Bu web sitesinde çoğaltılan ve işletmeciye ait olmayan veya işletmeciye lisans verilmeyen tüm ticari markalar web sitesinde kabul edilmektedir.
  • Bu web sitesi zaman zaman diğer web sitelerine bağlantılar da içerebilir. Bu bağlantılar, daha fazla bilgi sağlamak için size kolaylık sağlamak için sağlanmıştır. Web sitesini/sitelerini onayladığımızı göstermezler. Bağlantı verilen web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz.
  • Bu web sitesini kullanımınız ve web sitesinin bu şekilde kullanımından kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlık , Türkiye Cumhuriyet Devleti yasalarına tabidir .